Mėnesio archyvas: gegužės 2017

2017 m. gegužės 23 d. darželis organizuoja vaikams ekskursiją į Trakų pilį, kur vaikai žiūrės spektaklį pagal J. Marcinkevičiaus poemėlę „Voro vestuvės“ ir aplankys  Trakų pilies ekspozicijas.

ŠEIMOS  ŠVENTĖS

2017 m. gegužės 24 d.  16.00 val.- „Boružėlių“ grupės;

17.00 val. – „Pelėdžiukų“ grupės;

2017 m. gegužės 25 d. 16.00 val. – „Zuikučių“ grupės;

17.00 val. – „Žvaigždučių“ grupės;

IŠLEISTUVĖS IR ŠEIMOS ŠVENTĖS

2017 m. gegužės 30 d.   16.30 val. – „Bitučių“ grupės;

2017 m. gegužės 31 d.   15.00 val. – „Saulyčių“ grupės.

2017 m. balandžio 26 d. priešmokyklinės „Saulyčių“ grupės vaikai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Marija Junduliene bei mišrios „Bitučių“ grupės auklėtoja Rūta Janeikienė dalyvavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje kartu su pirmokais pamokose, šokio ir dainavimo pamokoje aktų salėje bei sportinėse  estafečių varžybose  „Augti, stiprėti ir sportuoti“.

Varžybose dalyvavo mūsų darželio priešmokyklinukai, Vilniaus lopšelio-darželio „Gudrutis“ priešmokyklinukai, vaikų darželio „Aukštyn kojom“ priešmokyklinukai ir Simono Daukanto progimnazijos pirmokai. Mūsų darželio priešmokyklinukai  laimėjo garbingą I- ą vietą.

2017 m. balandžio 21 d. auklėtojos Roma Zaparackienė ir Laima Vaškevičienė organizavo darželio vaikams sportinę pramogą „Lenktyniaujam ir draugaujam“.  Pramoga yra projekto „Saugus ir sveikas vaikas“ sudėtinė dalis. Pramogos tikslas – skatinti vaikus pademonstruoti vikrumą, jėgą, drąsą smagiuose žaidimuose ir estafetėse, skatinti džiugias vaikų nuotaikas. Vaikai buvo suskirstyti į spalvų komandas. Kiekviena komanda atliko įvairias estafetes su raketėmis, kamuoliais, šokdynėmis, smėlio maišeliais, teniso kamuoliukais.

2017 m. balandžio 18 d.  auklėtojos Rasa Okulevičienė ir Virginija Sauliūtė- Darvydė  organizavo darželio vaikams Šv. Velykų rytmetį „Rid rid rid margi margučiai“. Darželio vaikai turėjo galimybę pasidalinti savo įspūdžiais apie tai, kaip šventė Šv. Velykas namuose su savo šeimomis, apžiūrėjo vieni kitų margučius, surengė margučių ridenimo varžybas.

?

2017 m. balandžio  14 d. renginį į darželį atvežė UAB „Gravitas  Partners“, kuri organizavo vaikams šviečiamąją viktoriną, piešinių konkursą, surengė sporto varžybas. Šiuo renginiu siekiama padėti vaikams suvokti sveikos mitybos svarbą. Šis renginys –  viena iš projekto „Saugus ir sveikas vaikas“ sudedamųjų dalių.

DSC03939  Plačiau

2017 m. balandžio 13 d. priešmokyklinės „Saulyčių“ grupės vaikai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Marija Junduliene lankėsi Lietuvos Nacionaliniame muziejuje edukacinėje valandėlėje „Šv. Velykos“  Valandėlės tikslas – pažinti lietuvių tautos  šv. Velykų“ tradicijas ir papročius, išsiaiškinti margučių marginimo technologijas, išsiaiškinti spalvų  ir raštų reikšmes ir prasmes. Vaikai muziejuje žiūrėjo edukacinį filmą apie Žemės atsiradimą iš stebuklingo kiaušinio, apžiūrėjo margučių parodą, surengė margučių ridenimo varžybas.

2017 m. balandžio 12 d. „Boružėlių“ grupėje veiklą vaikučiams vedė Jokūbo Gražio sesė Agnė Gražytė. Agnė vaikučiams papasakojo apie bitučių gyvenimą, iš natūralaus bičių vaško gamino su vaikais žvakutes, kurias vaikai parsinešė į namus  dovanų  savo tėveliams Šv. Velykų proga.

Dėkojame Gražių šeimai už bendradarbiavimą.!

2017 m. balandžio 6 d. mūsų darželinukus aplankė Palangos zoologijos sodas su mažaisiais augintiniais nariuotakojais. Vaikai   pamatė didžiausius pasaulyje vorus – paukštėdas, įvairius šimtakojus, maldininkus, gyvalazdes, tarakonus, skorpionus bei daugybę kitų įdomių  gyvūnų.