Dienos archyvas: 2017-12-12

2017 m. gruodžio 6- 7 dienomis darželyje vyko adventiniai vakarai su tėveliais. Vakarojo visi savo grupėse: kas gamino žibintus, kas rašė laiškus savo vaikučiams, kas karpė snaiges, puošė grupę. Vaikučiai su auklėtojomis padovanojo tėveliams po puikią adventinę popietę su dainomis, adventiniais žaidimais, spektakliukais.

DSC04538

2017 m. gruodžio 7 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės auklėtiniai lankėsi Lietuvos nacionaliniame muziejuje edukacinėje valandėlėje- „Adventas“

Valandėlės tikslas- susipažinti su lietuvių tautos adventiniais papročiais ir tradicijomis.

2017 m. gruodžio 5 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės auklėtiniai lankėsi Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje,  edukacinėje valandėlėje „Paslapčių skrynelė“. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai apžiūrėjo senovinių dėžučių parodėlę. Vėliau kūrybinėse dirbtuvėse kiekvienas kūrė savo paslapčių dėžutę, dekoravo jas laisvu stiliumi, naudodami trafaretus su šiuolaikiniais piešiniais.