Dienos archyvas: 2018-03-12

Minint 28 – ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo ir Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100 metų jubiliejų, mūsų lopšelis –darželis „Pagrandukas“ prisijungė prie nacionalinės pilietiškumo iniciatyvos „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Šią iniciatyvą inicijuoja Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kartu su šios idėjos autoriais- Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliu-darželiu.

2018 m. kovo 9 d. 10.00 val. vaikai, apsirengę Lietuvos valstybės vėliavos spalvomis, suformavo žiedą.

TAUTOS ŽIEDAS

KOV11 (1)

2018 m. kovo 9 d. lopšelio-darželio koridoriuje išeksponuota „Bitučių“ grupės šeimų herbų paroda. Prašome visus užeiti  ir apžiūrėti.

Nuoširdžiai dėkojame auklėtojoms Jolitai ir Virginijai už puikias idėjas, o visoms „Bitučių“ grupės šeimoms, dalyvavusioms rengiant šią parodą, dėkojame už  bendruomeniškumo palaikymą bei šeimos vertybių puoselėjimą.

bITUČIŲ HERBAI

2018 m. kovo 2d. darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė.

Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą  ruošiantis šiai šventei.

Šventės dieną visi daželio „prekybininkai“ sugužėjo į salę, dėliojosi savo prekes, skaičiavo pinigėlius, mąstė ką ir už kiek pirks ar parduos.

Direktorė vaišino visus mugės dalyvius ir svečius šilta čiobrelių arbata. Mugė buvo atidaryta nuotaikingomis dainomis.

2018 m. vasario 22 d. lopšelio-darželio „Pagrandukas“ meninio ugdymo pedagogė Olga Augustinavičienė ir auklėtoja Rasa Okulevičienė dalyvavo Vilniaus  Naujamiesčio ikimokyklinių ugdymo įstaigų metodinio būrelio „Sindulys“ pilietiniame- meniniame projekte „Mes- Lietuvos vaikai“, kuris vyko Vilniaus lopšelyje-darželyje „Aušrelė“.

Šiame projekte pedagogės atliko  lietuvių liaudies dainą „Oi tu, strazde, strazdeli“.

Gauta Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švitimo, kultūros ir sporto departamento direktoriaus padėka.