Dienos archyvas: 2018-05-08

„ATEIKIT,- NIEKAD NEAPVILSIU“

VILNIAUS A. MICKEVIČIAUS BIBLIOTEKOJE

2018 m.  balandžio 26 dieną Vilniaus apskrities viešojoje Adomo Mickevičiaus bibliotekoje vyko ,,Poezijos pavasaris 2018″, skirtas poeto Martyno Vainilaičio kūrybai. Šiame renginyje mūsų darželį atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupė „Pelėdžiukai“. M. Vainilaičio eiles deklamavo priešmokyklinės grupės ugdytiniai: Arsenij Kazakevič ir Radvilė Peleckaitė. Ugdytinius ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogės Roma Zaparackienė ir Lina Sterneckaitė.  Meninio ugdymo pedagogė Olga Augustinavičienė  su priešmokyklinio ugdymo ugdytinėmis parengė šokį „Saulė sodą pasodins“.  Renginį organizavo  Vilniaus lopšelis-darželis ,,Gudrutis“ ir A. Mickevičiaus biblioteka. Renginyje dalyvavo dailininkė Sofija Vainilaitienė, Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro edukacinių projektų koordinatorė Sofija Jonaitytė. Poeto Martyno Vainilaičio eiles deklamavo ir Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gudrutis“  ugdytiniai, bei Vilniaus Vytės Nemunėlio mokyklos mokiniai. Dalyviai buvo pagerbti padėkos raštas, medaliais,   Martyno Vainilaičio eilėraščių knygelėmis, kurias dovanojo leidykla ,,Žara“.  Apie renginį galite paskaityti ir nuotraukas pamatyti   bibliotekos tinklalapyje www. amb.lt, nuorodoje „Vaikams“